Rejestracja spółki zoo 2019

0
(0)

Co sprawia, że przedsiębiorcy tak chętnie decydują się na wybór spółki z o.o. mimo jej obowiązku prowadzenia księgowości pełnej? Co zachęca do prowadzenia firmy w postaci spółki z o.o.?

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest kapitałową spółką handlową, która może zostać utworzona przez jedną lub więcej osób zwanych w późniejszych etapach wspólnikami.

Jeżeli jest więcej wspólników, to kto ponosi odpowiedzialność? Tutaj mamy do czynienia z bardzo atrakcyjną cechą spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jak sama nazwa wskazuje odpowiedzialność wspólników jest ograniczona. Za zobowiązania powstałe podczas funkcjonowania spółki na rynku odpowiada sama spółka.

Rejestracja spółki zoo 2019 to procedura, która musi zawierać obligatoryjne elementy bez których założenie firmy może okazać się niemożliwe. Jednym z takich elementów jest sporządzenie umowy spółki w formie aktu notarialnego. Mówi o tym art. 157 K.S.H.

W naszej ofercie rejestracja spółki zoo 2019, czyli usługa, która pomoże w krótkim czasie dopełnić formalności wynikających z założenia firmy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments