Rozliczenie pit za 2015 rok

0
(0)

Obowiązkiem każdego przedsiębiorstwa, które uzyskało w 2015 roku dochody jest sporządzenie deklaracji podatkowej i złożenie jej w urzędzie skarbowym oraz zapłacenie należnego podatku. Zaniedbanie tych obowiązków skutkuje dla przedsiębiorców karami, które na ogół są bardzo duże.

Rozliczenie PIT za 2015 rok jest ważne! Jeżeli ma się obawy czy wykona się dobrze deklaracje lub nie ma się czasu na dopełnienie tej ważnej czynności, warto zapoznać się z ofertą naszej firmy. Księgowi oraz eksperci podatkowi z naszej firmy zajmą się sporządzaniem deklaracji podatkowych PIT oraz CIT. Tak więc przedsiębiorca nie będzie się musiał martwić już tym obowiązkiem. Sporządzenie deklaracji przez specjalistów podatkowych będzie także gwarantowało poprawność deklaracji i uniknięcie składania korekt.

Rozliczenie PIT za 2015 rok może już zacząć składać w urzędach skarbowych. Jeżeli złoży się wcześniej deklaracje, tym prędzej będzie się można starać o zwrot nadpłaconego podatku. Dla przedsiębiorców mających taką sytuację to duży plus. Zapraszamy więc do korzystania z naszych usług i kontaktowania się z naszymi ekspertami.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments