S24 aktualizacja danych spółki

0
(0)

Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy jest aktualizowanie danych na temat zmian zachodzących w firmie. Dane muszą być zaktualizowane w terminie do 7 dni od dokonania zmian.

Warto wiedzieć, że jeśli zmiany nie zostaną zgłoszone do KRS to grozi Ci postawienie przed odpowiedzialnością odszkodowawczą wobec swoich kontrahentów.

Kolejnymi nieprzyjemnościami, które mogą Cię spotkać w razie nie dokonania zmian, jest wezwanie do zapłaty od sądu rejestrowego. Jeśli wezwanie zostanie zignorowane, a zmiany nie zostaną zaktualizowane w podanym terminie, sąd będzie zmuszony nałożyć grzywnę na każdego z członków zarządu.

S24 aktualizacja danych spółki- powinna być zrobiona na czas. Czynność ta nie jest bardzo wymagająca i nie zajmuje dużej ilości czasu.

Najłatwiej dokonać aktualizacji przez portal S24. Należy jednak pamiętać, że mogą to zrobić spółki, które zostały przez ten portal założone.

Przez S24 aktualizacja danych spółki jest bardzo prosta. Wystarczy się zalogować, a następnie złożyć potrzebne formularze w formie elektronicznej i uzupełnić zmiany.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments