Spółka z o.o. 2016

0
(0)

Początek nowego roku stanowi dobrą okazję na rozkręcenie własnego biznesu. Spółka z o.o. 2016 jest idealną formą prowadzenia działalności gospodarczej – to wszystko przez jej regulacje prawne.

W spółce z ograniczoną odpowiedzialnością wspólnicy odpowiadają za zobowiązania spółki tylko do wysokości wniesionego przez nich wkładu, a więc maja oni gwarancję, że w przypadku bankructwa i niewypłacalności spółki ich majątki prywatne zostaną nienaruszone. Głównie dzięki tej zalecie spółek z o.o. z roku na rok znacząco przybywa.

Jeśli zastanawiasz się nad otwarciem własnej firmy, polecamy założenie lub zakup jednostki w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zakup gotowej już spółki daje możliwość na szybkie rozpoczęcie działalności, natomiast rejestracja nowego podmiotu zajmuje ok. 1-2 tygodni, ale jest znacznie tańsza alternatywą dostępną dla każdego przedsiębiorcy.

Spółka z o.o. 2016 to coś dla Ciebie! Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże Ci rozpocząć prowadzenie własnej firmy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments