Spółki a zus

0
(0)

Rozpoczynając działalność gospodarczą prędzej czy później zobowiązany będziesz złożyć odpowiedni wniosek do ZUS’u, czyli Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W jakim celu? Proste – aby zgłosić przedsiębiorstwo bądź przedsiębiorcę jako płatnika składek.

Odprowadzane składki na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych są dla większości podmiotów gospodarczych obciążeniem, z którego nie da się uwolnić. Jest jeden sposób na ominięcie obowiązku płacenia składek na ubezpieczenie społeczne – spółka z ograniczoną odpowiedzialnością! Nie wszyscy wiedzą, iż w czasie zakładania, jeżeli przedsiębiorstwo posiada minimum dwóch wspólników nie podlega obowiązku płacenia ZUS, dlatego forma ta jest najpopularniejszą wśród przedsiębiorstw.

Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu działalności warto zwrócić uwagę na spółki a zus szczególnie w kontekście najkorzystniejszej formy prawnej dla naszej firmy.

Wniosek jeden – spółki a zus, tylko w czasie prowadzenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Możesz zaoszczędzić nawet 1000 zł/mies. Skontaktuj się z naszą firmą i poznaj naszą ofertę. Sprawdź jak możemy Ci pomóc. Zapraszamy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments