Spółki dla obywateli Ukrainy

Cały proces rejestracyjny jednostki gospodarczej polega na przejściu przez etapy, dzięki którym spółka będzie mogła funkcjonować i prowadzić działalność na rynku. W dużej mierze na rynku występują spółki dla obywateli Ukrainy. Są to firmy zarejestrowane tutaj w Polsce, jednakże w ich posiadanie może wejść każdy obcokrajowiec, również Ukrainiec.

Spółki dla obywateli Ukrainy posiadają wszystkie potrzebne numery rejestracyjne, w tym numery Krajowego Rejestru Sądowego, Identyfikacji Podatkowej, Rejestru Gospodarki Narodowej oraz numery Podatku od Towarów i Usług (VAT i VAT UE), dlatego formy te są bardzo rozpowszechnione na międzynarodowym rynku.

Spółki dla obywateli Ukrainy można nabyć w kilka dni, a rozpoczęcie działalności może odbyć się nawet w czasie 24 godzin po zakupie. Wszystkimi formalnościami zajmuje się odpowiednia kancelaria, u której spółka została najęta. Pomoc specjalistycznej kadry fachowców w wielkim stopniu może ułatwić prowadzenie firmy. Zapraszamy do Nas, obsługujemy klientów w różnych językach. Rejestrujemy i zakładamy spółki dla obywateli Ukrainy oraz innych obcokrajowców.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments