Sporządzanie deklaracji podatkowej za 2015 rok

0
(0)

Jak powszechnie wiadomo każdy pracownik, a więc każda osoba, która osiągnęła w danym roku dochód bez względu na jego wysokość ma obowiązek rozliczyć się z podatku dochodowego. Sporządzanie deklaracji podatkowej za 2015 rok nie jest zadaniem zbyt skomplikowanym, jednak wymaga posiadania wiedzy na temat aktualnie obowiązujących przepisach podatkowych. Zeznanie podatkowe PIT-37 dotyczące uzyskania przychodu w ramach wykonywania pracy, podatnicy muszą złożyć do 30 kwietnia 2016 roku w odpowiednim urzędzie podatkowym.

Warto już zabrać się za sporządzanie deklaracji podatkowej za 2015 rok, gdyż należy pamiętać, że nie złożenie deklaracji PIT-37 jest przez fiskusa traktowane, jako uchylanie się od obowiązku podatkowego, co w konsekwencji wiąże się z nałożeniem na podatnika kary pieniężnej.

Jeśli nie wiesz, jak powinno odbyć się sporządzanie deklaracji podatkowej za 2015 rok , zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Nasi fachowcy udzielą Ci cennych rad, odpowiedzą na pytania, ale też pomogą wypełnić i złożyć zeznanie podatkowe.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments