Sprzedam spółkę Gorzów Wielkopolski

0
(0)

Kupujący firmę przygotowaną do zarządzania nią często decydują się na zakup ze względu na chęć zaoszczędzenia czasu i pracy, których to wymaga samodzielne założenie działalności. W ten sposób eliminuje się również konieczność załatwiania mnóstwa formalności. Jeśli chciałbyś prowadzić własną firmę, powinieneś rozważyć propozycję z oferty.

Sprzedam spółkę Gorzów Wielkopolski, a Ty nabywając ją, w ciągu jednego dnia możesz rozpocząć działalność.

Jak kupić spółkę? Jednym ze sposobów jest skontaktowanie się z nami. Wówczas dowiesz się, jakich dokumentów potrzebujemy w celu przygotowania sprzedaży spółki oraz odpowiednich formularzy aktualizacyjnych, które później zostaną złożone w sądzie. W następnej kolejności umówimy się na spotkanie z notariuszem. Kupno spółki nie trwa dłużej niż pół godziny i polega na poświadczeniu podpisów przez notariusza. Ponadto, zostaną Ci okazane druki i formularze, które zostaną przedłożone w Sądzie Rejestrowym, Urzędzie Skarbowym i Urzędzie Statystycznym.

Istnieje również możliwość, że sprzedam spółkę Gorzów Wielkopolski, a Ty nabędziesz ją “na odległość”. Jeśli interesuje Cię ta opcja, zapraszam do kontaktu.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments