Sprzedam spółkę Katowice

0
(0)

Jeśli zależy nam na szybkim rozpoczęciu prowadzenia działalności, najlepszym sposobem jest kupno gotowej spółki. Oczywiście wiążę się to z pewnym ryzykiem, dlatego najbezpieczniej kupować spółki od profesjonalnych przedsiębiorstw oferujących ich sprzedaż. Nie zawsze atrakcyjnie wyglądające oferty są godne zaufania, niestety często możemy natrafić na spółki obciążone ukrytymi długami.

Często wpisywanie w wyszukiwarkę internetową fraz “sprzedam spółkę Katowice” lub “kupię czystą spółkę” jest niewystarczające do tego, aby znaleźć podmiot gospodarczy warty naszej uwagi i pieniędzy. Musimy upewnić się, że oferowana spółka nie prowadziła wcześniej działalności gospodarczej i nie posiada długów.

Do firmy sprzedającej spółki można zgłosić się w dowolnym terminie, a ta przygotuje potrzebne dokumenty i zorganizuje spotkanie z notariuszem. Do sporządzenia dokumentacji potrzebne są jedynie skany dowodów osobistych lub innych dokumentów potwierdzających tożsamość. Sprzedaż może odbywać się wysyłkowo, jak również osobiście.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments