Sprzedam spółkę roczną

0
(0)

Podjęcie decyzji o własnej firmie niemal w każdym przypadku kończy się osiągnięciem sukcesu. Dlaczego tak jest? Wszystko to za sprawą firm, które proponują swoim odbiorcom spółki stażowe będące najlepszym rozwiązaniem w przypadku starania się o wparcie finansowe. Spółki stażowe posiadają zwiększoną zdolność do udzielenia kredytu czy pozyskania dotacji.

Oferta “sprzedam spółkę roczną” skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców myślących o własnej działalności gospodarczej. Spółki roczne zostały założone i wpisane do rejestru przedsiębiorców, otrzymały Numer Identyfikacji Podatkowej, Rejestru Gospodarki Narodowej i Polskiej Klasyfikacji Działalności. Działalności oferowane przez nas posiadają dodatkowo notarialne potwierdzenie o czystej historii gospodarczej oraz o tym, że nigdy nie osiągały jakichkolwiek dochodów.

Pragniemy, aby “sprzedam spółkę roczną” było rozwiązaniem, z którego korzystać będzie znaczna część nowych przedsiębiorców. Mimo dużego zainteresowania naszymi spółkami zgłaszając się do naszej kancelarii otrzymasz ofertę, która z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments