Sprzedam spółkę z o.o. 2 miesięczną

0
(0)

Otworzenie własnej firmy to marzenie niemal każdego. Samodzielne podejmowanie decyzji, nieokreślony czas pracy, a także możliwość generowania sporych zysków to aspekty, którym wielu nie może się oprzeć. Niestety wszystko to należy poprzedzić procesem rejestracyjnym, który w przypadku naszego kraju pozostawia wiele do życzenia. Wiąże się on z koniecznością dopełniania szeregu formalności oraz odwiedzenia kilku urzędów. Wszystko to wpływa na fakt, iż jest to proces żmudny i czasochłonny. Aby pominąć te niedogodności warto zdecydować się na zakup gotowej spółki.

Gotowa spółka to podmiot w pełni przygotowany do prowadzenia firmy, a więc zarejestrowany w niezbędnych instytucjach, co potwierdzają numery NIP, REGON, KRS oraz VAT, którymi dysponuje. Ogromnym atutem tych podmiotów, jest także możliwość nabycia spółek stażowych, a więc zarejestrowanych pewien okres czasu temu. Staż spółki przede wszystkim podnosi ich wiarygodność. Dzięki temu posiadają one o wiele większe szanse na pozyskanie dotacji, kredytów oraz innych zapomóg od państwa.

W ramach działalności naszej firmy sprzedam spółkę z o.o. 2 miesięczną. Oferowane w ramach naszego asortymentu podmioty gwarantują pewny i bezpieczny start. Zachęcam do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments