Sprzedam spółkę z o.o. 2018

Zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy? W Polsce największa ilość przedsiębiorstw prowadzona jest w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Na popularność tej jednostki wpływa przede wszystkim jej niezwykle korzystna, zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy, charakterystyka.

Aby ją założyć wystarczy jedynie 5 tysięcy złotych. Co więcej, wspólnicy nie biorą odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Za długi firmy odpowiada spółka całym swoim majątkiem, a w przypadku nieskuteczności egzekucji także członkowie zarządu. Spółka z o.o. dysponuje też osobowością prawną, co daje jej prawo do samodzielnego występowania w obrocie.

Chcesz pominąć trudności związane z zakładaniem spółki z o.o.? Sprzedam spółkę z o.o. 2018 to zatem oferta skierowana właśnie do Ciebie. Oferuję gotowe spółki z o.o. zarejestrowane w bieżącym roku, pod którymi możesz natychmiast poprowadzić swoją aktywność na rynku. Twoim jedynym obowiązkiem będzie złożenie podpisu na umowie spółki przygotowanej w formie aktu notarialnego. Zainteresowany? Zadzwoń i poznaj szczegóły.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments