Szybkie zakładanie spółek

0
(0)

Najpopularniejszą formą prowadzenia działalności gospodarczej są spółki. O ile ich prowadzenie jest przyjemne i bezproblemowe, tak ich rejestracja należy do procesów dosyć kłopotliwych, a przede wszystkim czasochłonnych.

Polskie reala sprawiły, że chcąc otworzyć własną spółkę, musimy dopełnić olbrzymich formalności, a także spędzić godziny w kolejkach do urzędów.
Przeciętna rejestracja spółki trwa nawet 6-10 tygodni.

Mając na uwadze powiedzenie “nasz Klienta nasz Pan” wiele firm zaoferowało swoim usługobiorcom szybkie zakładanie spółek.

Dana jednostka zajmuje się rejestracją danego podmiotu w poszczególnych urzędach, dzięki czemu nabywca otrzymuje gotową do prowadzenia działalności spółkę. Jedynym obowiązkiem Klienta jest podpisanie umowy spółki w postaci aktu notarialnego u notariusza, a także uregulowanie wcześniej ustalonej opłaty. W przypadku cudzoziemca czynności te powinny odbyć przy obecności tłumacza przysięgłego.

Szybkie zakładanie spółek pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, który musielibyśmy spędzić w poszczególnych instytucjach, ale również nerwy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments