Tworzenie spółek komandytowych

0
(0)

Założenie swojej działalności gospodarczej dla nie jednego z Nas, może okazać się rzeczą trudną. Na wszystko można znaleźć sposób i sprawić, że zarejestrowanie spółki stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Jedną ze spółek, którą pragnę zaoferować jest spółka komandytowa. Tworzenie spółki komandytowej to również nic skomplikowanego. Dzięki założeniu spółki komandytowej możesz uniknąć ryzyka gospodarczego.

Ten typ spółki powstaje szczególnie wtedy, kiedy działalność gospodarczą chcą prowadzić osoby, które nie dysponują wystarczającymi środkami finansowymi. Wchodzą one w spółkę z osobami, które taki kapitał posiadają.

Pierwszym etapem jest stworzenie umowy spółki. Określ w niej: firmę, siedzibę spółki, przedmiot działalności spółki, a także czas trwania spółki. Kolejnym etapem jest rejestracja spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Jednym z kłopotów, które możesz spotkać w tworzeniu spółki komandytowej są narzucone elementy, które musisz przestrzegać. Nie musisz się tym martwić, w razie problemów skontaktuj się z Naszą firmą, przejdziemy przez te trudność razem.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments