Usługa dotycząca zakładania spółek z o.o.

0
(0)

Dlaczego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest tak popularnym rozwiązaniem wśród osób decydujących się na założenie przedsiębiorstwa? Atrakcyjność spółki wynika z faktu jej ograniczonej odpowiedzialności wspólników, którzy nie muszą obawiać się o własny majątek w przypadku problemów finansowych spółki.

Wspólnicy spółki mają obowiązek wniesienia kapitału zakładowego w wysokości określonej przez Kodeks Spółek Handlowych. Kapitał zakładowy spółki dzieli się na udziały o równej albo nierównej wartości nominalnej. Udziały nie mogą być obejmowane poniżej ich wartości nominalnej. Jeżeli udział jest obejmowany po cenie wyższej od wartości nominalnej, nadwyżkę przelewa się do kapitału zapasowego.

Nasza usługa dotycząca zakładania spółek z o.o. umożliwia Państwu bezpieczny start w drodze do sukcesu. Oferujemy przeprowadzenie procesu rejestracji przez grono naszych ekspertów, co umożliwia profesjonalną pomoc w wejściu na rynek usług.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące współpracy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments