Wnioski rejestracyjne spółki z o.o

Decydując się na założenie własnego przedsiębiorstwa musisz pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach. Wielu przedsiębiorców zakładając własną firmę zastanawia się jakie wnioski rejestracyjne spółki z o.o. należy złożyć?

Do założenia spółki z o.o niezbędne jest sporządzenie umowy, która określa wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące nowej działalności gospodarczej. Kiedy umowa spółki będzie gotowa należy złożyć swój podpis na umowie. Kolejnym dokumentem jaki należy złożyć jest uchwała wspólników o powołaniu zarządu, a także oświadczenie zarządu, że pokrycie kapitały zakładowego zostały wniesione. Nie zapomnij złożyć listy wspólników, listy zawierającej nazwiska, imiona i adresy członków zarządu oraz potwierdzenia uiszczenia opłaty sadowej oraz opłaty w Monitorze Sądowym oraz Gospodarczym.

Zanim rozpoczniesz proces rejestracji sprawdź czy wszystkie wnioski rejestracyjne spółki z o.o. są w komplecie. W razie trudności skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać rejestracji własnej działalności.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments