Zakładanie firmy spółki z o.o.

0
(0)

Dużo ludzi marzy o prowadzeniu własnego biznesu, ale znaczna część z nich nawet nie podejmuje próby realizacji tych marzeń,z powodu obaw związanych z zakładaniem firmy. Nie warto od razu rezygnować ze swych zamierzeń, tym bardziej, ze jeżeli skorzystamy z fachowej pomocy, to zarówno założenie jak i rejestracja spółki nie dostarczą nam żadnych problemów.

Warto pamiętać, że by stać się właścicielem firmy , niekoniecznie trzeba zakładać ją od podstaw, gdyż można również skorzystać z opcji jaką jest zakup gotowego podmiotu lub zakup udziałów w spółce. jednak dziś powiemy sobie więcej o zakładaniu spółki od podstaw.

Pierwszym krokiem jest sporządzenie i podpisanie umowy (koniecznie w formie aktu notarialnego), warunkującej zasady działania i funkcjonowania firmy. Następnie należy zarejestrować spółkę w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) oraz zgłosić ja w urzędach takich jak: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy, Urząd Statystyczny. By spółka mogła w pełni legalnie działać, musi posiadać niezbędne numery- PIN i REGON. Zgłoszenia spółki dokonuje się za pośrednictwem odpowiednich formularzy.

Zakładanie firmy spółki z o.o. to niełatwe zadanie, dlatego oferujemy Ci naszą pomoc. Szereg doświadczonych specjalistów zagwarantuje Ci poprawnie wypełnioną dokumentację, dzięki czemu proces rejestracyjny stanie się niezwykle sprawny, a Ty będziesz mógł rozpocząć zarabianie własnych pieniędzy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments