Zakładanie spółek komandytowych w 2015 roku

0
(0)

Zakładanie spółek komandytowych w 2015 roku może przebiegać za pomocą systemu teleinformatycznego, który udostępniony został przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Zmiana pojawiła się za sprawą nowelizacji ustawy o Kodeksie Spółek Handlowych z dnia 28 listopada 2014 roku. Wszystko ma na celu usprawnienie całego procesu zakładania spółki oraz zachęcenie podmiotów gospodarczych do podejmowania aktywnej działalności na rynku.

Przedsiębiorcy korzystać będą z dostępnego wzorca umowy jaki przedstawiony został w systemie, cały proces zakładania spółki będzie prowadzony przez system teleinformatyczny, który wskazywał będzie kolejne punkty jakie muszą zrealizować wspólnicy spółki. Warto pamiętać, że nie tylko spółka komandytowa może być rejestrowana w taki sposób, z zakładania spółki online mogą skorzystać także podmioty, które planują rejestrację spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki jawnej.

Zakładanie spółek komandytowych w 2015 roku mimo wprowadzonych udogodnień wymagać będzie wykonania pewnych formalności. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, zajmiemy się przeprowadzeniem całego procesu.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments