Zakładanie spółek komandytowych w 2016 roku

0
(0)

Coraz więcej osób podejmuje decyzje o zakupie gotowych spółek. Rejestracja wielu typów działalności gospodarczej jest trudna, dlatego też rozwiązanie to cieszy się rosnącą popularnością wśród przedsiębiorców.

Nie tylko zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jest trudnym procesem. Zakładanie spółek komandytowych w 2016 roku też nie będzie łatwe. Podobnie jak w spółce z o.o., właściciel będzie musiał sporządzić umowę w formie aktu notarialnego, udać się do właściwego sądu rejestracyjnego z sporządzonymi wnioskami i spełnić inne wymogi. W przypadku spółki komandytowej będzie można korzystać z możliwości rejestracji online.

Zakładanie spółek komandytowych w 2016 roku warto będzie zlecić specjalistom z tej dziedziny. Zajmą się oni wszystkimi procedurami znacznie lepiej i szybciej. Natomiast przedsiębiorca nie będzie musiał się niczym przejmować, a będzie się mógł skupić na swojej działalności. Usługa ta z pewnością okaże się przydatna. Zainteresowanych skorzystaniem z niej zapraszamy do kontaktu.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments