Zakładanie spółek na odległość

0
(0)

Zakładanie spółek na odległość to świetny sposób na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Najczęściej w ten sposób zakładana jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której prowadzenie ma liczne zalety. Spółka z o.o. jest spółka kapitałową z minimalnym kapitałem zakładowym w wysokości 5000 złotych.

Zakładanie spółek na odległość odbywa się na platformie internetowej udostępnionej przedsiębiorcom na początku 2012 roku. Rejestracja działalności gospodarczej w ten sposób pozwala na znaczne ograniczenie kosztów, gdyż odbywa się bez udziału notariusza. Wszystkie dokumenty, które wymagane są do założenia spółki z o.o. dostępne są w formie wzoru na platformie. Zadaniem przedsiębiorcy jest wprowadzenie danych zakładanej spółki oraz podpis dokumentów. Dokumenty można podpisać kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub za pomocą profilu zaufanego.

Chcesz założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, ale przerażają Cię formalności? Skorzystaj z pomocy oferowanej przez naszą firmę. Skontaktuj się z nami i poznaj nasza ofertę!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments