Zakładanie spółek w 2018

0
(0)

Spółki to formy prawne, pod którymi prowadzona jest działalność gospodarcza. Zarejestrowanie takiej jednostki jest zatem konieczne nim rozpoczniemy naszą aktywność na rynku. Zakładanie spółek w 2018 roku możemy przeprowadzić na kilka sposobów.

Samodzielna rejestracja spółki w urzędzie – potencjalny przedsiębiorca musi samodzielnie uzupełnić należyte dokumenty i złożyć je do odpowiednich instytucji. Kolejno rozpatrywane są nasze wnioski. Niestety może to trwać nawet kilka tygodni.

Rejestracja spółki online – dotyczy wyłącznie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki jawnej oraz spółki komandytowej. Za pomocą platformy rejestracyjnej dostępnej na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości wprowadzamy należyte dane. Program następnie generuje należyte dokumenty i wysyła do odpowiednich instytucji. Rejestracja online zajmuje zaledwie jedną dobę.

Usługi rejestracyjne – na rynku funkcjonują firmy, które trudnią się w ewidencjonowaniu spółek. Decydując się na skorzystanie z ich usług obowiązki potencjalnego przedsiębiorcy zostaną zminimalizowane do minimum, jakim jest złożenie podpisu na umowie spółki.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments