Zakładanie spółek z o.o. w trybie S24

Od stycznia 2012 roku przepisy Kodeksu Spółek Handlowych znacznie ułatwiają założenie spółek. Istnieje możliwość zarejestrowania spółki za pośrednictwem Internetu. To rozwiązanie znacznie szybsze oraz pozwalające oszczędzić pieniądze, ponieważ nie jest związane z dodatkowymi opłatami. Zakładanie spółek z o.o. w trybie S24 wykorzystuje udostępnione w systemie wzorce, co znacznie ułatwia wypełnienie dokumentów oraz dopełnienie formalności.

Od 2017 roku wprowadzone mają zostać zmiany dotyczące założenia spółki, a dokładnie rejestracji jej jako podatnika VAT. Nadanie numeru VAT nie będzie już tak proste jak do tej pory. Warto więc pośpieszyć się i zarejestrować spółkę jeszcze w tym roku. Pomoże to uniknąć wielu problemów jeśli przedsiębiorca chce, aby jego spółka posiadała VAT.

Nasze biuro oferuje kompleksową pomoc w zakresie zakładania spółek. Posiadamy doświadczenie, które pomoże przebrnąć bezpiecznie przez kruczki prawne oraz wszelkie problemy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiewamy wątpliwości. Zakładanie spółek z o.o. w trybie S24 w roku 2016 to rozsądne rozwiązanie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments