Zakładanie spółek z o.o. w trybie S24

0
(0)

Od stycznia 2012 roku przepisy Kodeksu Spółek Handlowych znacznie ułatwiają założenie spółek. Istnieje możliwość zarejestrowania spółki za pośrednictwem Internetu. To rozwiązanie znacznie szybsze oraz pozwalające oszczędzić pieniądze, ponieważ nie jest związane z dodatkowymi opłatami. Zakładanie spółek z o.o. w trybie S24 wykorzystuje udostępnione w systemie wzorce, co znacznie ułatwia wypełnienie dokumentów oraz dopełnienie formalności.

Od 2017 roku wprowadzone mają zostać zmiany dotyczące założenia spółki, a dokładnie rejestracji jej jako podatnika VAT. Nadanie numeru VAT nie będzie już tak proste jak do tej pory. Warto więc pośpieszyć się i zarejestrować spółkę jeszcze w tym roku. Pomoże to uniknąć wielu problemów jeśli przedsiębiorca chce, aby jego spółka posiadała VAT.

Nasze biuro oferuje kompleksową pomoc w zakresie zakładania spółek. Posiadamy doświadczenie, które pomoże przebrnąć bezpiecznie przez kruczki prawne oraz wszelkie problemy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiewamy wątpliwości. Zakładanie spółek z o.o. w trybie S24 w roku 2016 to rozsądne rozwiązanie.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments