Zmiany w KSH w 2017

0
(0)

Jeżeli chcesz otworzyć firmę w tym roku, to z pewnością powinny zainteresować Cię zmiany w KSH w 2017. Będzie łatwiej czy trudniej zarejestrować spółkę? Niestety w planach jest, aby wprowadzić przepisy, które mogą znacznie utrudnić założenie firmy.

Głównym celem zmian jest zwiększenie bezpieczeństwa osób zakładających firmy przez Internet. Jednak w praktyce przysporzy to więcej kłopotów, ponieważ przyszli przedsiębiorcy będą musieli załatwić dodatkowe formalności co może wydłużyć proces rejestracji. Zmiany mają zobowiązywać przedsiębiorców do posługiwania się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem e-PUAP. Osoby, które nie posiadają tego rodzaju podpisu będą musiały go założyć, aby móc otworzyć własny biznes.

Zachęcamy do szybkiej rejestracji spółki z pomocą naszych specjalistów. Aktualnie projekt jest na etapie rządowego procesu legislacyjnego. Nie warto czekać na to, czy te przepisy wejdą w życie. My założymy dla Ciebie firmę już dzisiaj – zapraszamy do współpracy! Bezpieczna rejestracja spółki poparta wieloletnim doświadczeniem.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments