Zmiany w procedurze rejestracji spółki przez Internet

0
(0)

Coraz częściej mówi się o to, że szykują się zmiany w procedurze rejestracji spółki przez internet. Ostatnio powiększa się grupa osób, które chcą otworzyć firmę poprzez założenie spółki online. Dlaczego? Proces ten jest znacznie szybszy, ponieważ większość dokumentów generowana jest automatycznie oraz przesyłana do właściwych urzędów. To minimalizuje czas oraz koszty związane z rejestracją spółki w sposób tradycyjny.

Na czym mają polegać planowane zmiany w procedurze rejestracji spółki przez internet? Wprowadzony ma zostać obowiązek posiadania przez przyszłych przedsiębiorców kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu e-PUAP. Nowe przepisy mają zwiększyć bezpieczeństwo osób, które decydują się na zdalne założenie firmy. Minusem tego rozwiązania jest to, że osoby, które nie posiadają tego rodzaju podpisu muszą przygotować się na dodatkowe załatwienia, które sprawią, że proces może się znacznie wydłużyć.

Co zrobić, aby założyć firmę szybko oraz bezpiecznie? My zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów już teraz! Przeprowadzimy proces rejestracji spółki przed planowaną zmianą przepisów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments