Zmiany w S24

0
(0)

W tym roku przewidywane są zmiany w S24, które mogą znacznie wydłużyć czas rejestracji spółki za pośrednictwem Internetu. Obecnie ten sposób założenia spółki kojarzony jest z szybkim dopełnieniem wszystkich formalności. Jednak czy tak będzie w przypadku, gdy zostaną wprowadzone zmiany?

Nowe przepisy mają sprawić, że każda osoba chcąca otworzyć własny biznes będzie musiała posługiwać się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem e-PUAP. Osoby, które nie posiadają tego podpisu muszą przygotować się na konieczność założenia tego podpisu, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Celem zmian jest zminimalizowanie występujących przypadków nieuprawnionego wykorzystania danych osobowych innych osób do zawiązania spółki z o.o. w trybie S24. Zmiana ta znacznie może wydłużyć czas rejestracji spółki.

Co zrobić, jeśli zależy Ci na szybkim założeniu firmy? Bezpieczne jest dokonanie rejestracji spółki w najbliższych dniach. Pomoże to uchronić się od dodatkowych formalności, które pojawią się po wprowadzeniu planowanych zmian. My oferujemy swoją pomoc w zdalnej rejestracji spółek. Zapraszamy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments