Zmiany w zakładaniu spółek w 2017 roku

0
(0)

Coraz częściej słyszy się o tym, że mają zostać wprowadzone zmiany w zakładaniu spółek w 2017 roku. Zwiększa się więc liczba przedsiębiorców, którzy jeszcze w tym roku chcą zarejestrować spółkę. Nic dziwnego, skoro w 2017 roku będzie znacznie trudniej. Dlaczego? Na jakie zmiany powinniśmy się przygotować?

Wprowadzane zmiany mają na celu zminimalizowanie oszustw podatkowych. Ich wciąż rosnąca liczba stała się niepokojąca i postanowiono znowelizować przepisy. Od 2017 roku trudniej będzie zarejestrować spółkę jako podatnika VAT. Dodatkowo wprowadzona zostanie kaucja rejestracyjna, której wpłacenie będzie umożliwiało nadanie numeru VAT.

Zachęcamy do rejestrowania spółek w tym roku, ponieważ ułatwi to znacznie założenie spółki. Każdy potencjalny przedsiębiorca może skorzystać z naszych usług. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie zakładania spółek. My przeprowadzimy całą procedurę, a Klient zobowiązany będzie tylko do dokonania kilku niezbędnych podpisów. Zmiany w zakładaniu spółek w 2017 roku nie będą straszne, jeśli uda się założyć firmę jeszcze w 2016 r. Zapraszamy!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments