Czysta spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to forma prawna prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce przeznaczona głównie do prowadzenia dużego przedsięwzięcia. Zainteresowanie tym podmiotem spotęgowało się w momencie obniżenia jej kapitału zakładowego z 50 tysięcy złotych, do kwoty dziesięciokrotnie niższej.

Spółka o.o. charakteryzuje się osobowością prawną, tak więc jest ona podmiotem praw i obowiązków. Ponadto samodzielnie ponosi odpowiedzialność za swoje zobowiązania, zwalniając z niej całkowicie swoich wspólników.

Rejestracja tego podmiotu jest niestety długa i problematyczna stąd też wielu przedsiębiorców decyduje się ominąć te niedogodności i kupić gotowy podmiot. Czysta spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie to oferta naszej kancelarii. Gwarantujemy nowe podmioty w pełni przygotowane by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność z czystą historią gospodarczą i fiskalną. Rejestracja spółki w stolicy z kolei znacznie zwiększa prestiż danej instytucji znacznie umacniając jej pozycję na rynku.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments