Dokonywanie zmian w umowie spółki z o.o.

0
(0)

Po sporządzeniu niezbędnych formularzy rejestracyjnych spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i przesłaniu ich do Krajowego Rejestru Sądowego, przedsiębiorca otrzymuje wpis, który umożliwia mu prowadzenie działalności.

Z czasem jednak jedno z najważniejszych pism, czyli statut ulec może zmianie. Bez znaczenia, czy modyfikacja dotyczy liczby wspólników, przedmiotu działalności czy może kapitału – każda taka zmiana musi zostać odnotowana odpowiednią uchwałą.

Dokonywanie zmian w umowie spółki z o.o. jest w pełni możliwe i dostępne dla każdego właściciela firmy, jednak musi on pamiętać o dopełnieniu formalności. Wspólnicy zobowiązani są zgłosić do jednostki administracyjnej wprowadzonej modyfikacji, za pomocą dokumentu składanego drogą tradycyjną lub elektroniczną.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który nie wie jak prawidłowo przejść całą procedurę, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Odciążymy Cię z obowiązku formalności i wypełnimy za Ciebie wszystkie niezbędne deklarację. Bezbłędnie sporządzone dokumenty umożliwią sprawne przeprowadzenie procesu i zapewnią właścicielowi spółki bezpieczeństwo.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments