Doradca podatkowy

0
(0)

Doradca podatkowy to zawód zaufania publicznego. Warunkiem wykonywania tego zawodu jest posiadanie wysokich kwalifikacji, wyższego wykształcenia i bogatego doświadczenia z zakresu prawa podatkowego, karnego i gospodarczego.

Zawód ten wymaga nieustannego szkolenia i udziału w konferencjach wynikających z ciągłych zmian prawnych oraz podatkowych. Każdy doradca podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone przy wykonywaniu czynności doradztwa.

Etyka zawodowa zobowiązuje ich do wykonywania czynności zawodowych według najlepszej woli, wiedzy, uczciwie i rzetelnie mając na uwadze obowiązujące go prawa i obowiązki. Każdego doradce obowiązuje zachowanie tajemnicy zawodowej.

Doradca to człowiek, który zajmuje się optymalizacją obciążeń finansowych, pomagając w wyborze najkorzystniejszych możliwości dla podatników.

Większa części polskich przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z usług podatkowych. Mogą oni wtedy spokojnie zająć się prowadzeniem firmy, a sprawy z zakresu podatków zostawić wykwalifikowanym doradcom.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments