Doradztwo ZUS

5
(3)

Wszelkie czynności podatkowe, jakie prowadzone są w przedsiębiorstwie prawie na każdej płaszczyźnie opierają się na opłacaniu należności bezpośrednio do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Obowiązek uiszczania opłat i składek opiera się na podstawie ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych lub o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych.

W przypadku niektórych form organizacyjno prawnych okazuje się, że np. nałożone zostało podwójne opodatkowanie – tak jak w przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Przedsiębiorcy mogą jednak ominąć tą niedogodność poprzez skorzystanie z usługi doradcy, który przedstawi propozycje optymalizacji wypłacanych należności.

doradztwo ZUS świadczone w ramach usług księgowych może być dla przedsiębiorców, szczególnie tych początkujących korzystną decyzją ze względu na pomoc w zakresie efektywnego prowadzenia działalności.

Wprowadzanie czynności, które zmniejszają koszt może być dużą zaletą, ponieważ otrzymany zwrot finansowy przeznaczyć można np. na rozwój przedsiębiorstwa.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 5 / 5. Wynik: 3

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments