Każda duża firma księgowość powinna prowadzić za pomocą jej pełnego odpowiednika. Do prowadzenia pełnej księgowości zobowiązane są firmy, których obroty netto ze sprzedaży przekroczyły 2 000 000 euro. Jako iż duże przedsiębiorstwo to podmiot gospodarczy, którego obroty rocznie są większe niż 50 000 000 złotych łatwo można stwierdzić, że osoby, które prowadzą dużą działalność zawsze będą zobowiązane do korzystania właśnie z tego odpowiednika.
Księgowość pełna to niezwykle zaawansowane narzędzie które służy do ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych w przedsiębiorstwie. Opiera się ono na księgach rachunkowych, które prowadzone mogą być wyłącznie przez specjalnie wykwalifikowane do tego jednostki np. biura rachunkowe. Obsługa księgowa niestety wiąże się z dodatkowymi, sporymi opłatami. Outsourcing jest jednak konieczny aby zapewnić firmie prawidłowe relacje z urzędem skarbowym, a wraz z tym pełne bezpieczeństwo przedsiębiorcy podczas nieuniknionej kontroli skarbowej
Profesjonalne usługi księgowe oferuje nasza firma. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane. Nasi przedstawiciele z przyjemnością przedstawią wszelkie szczegóły oraz odpowiedzą na Wasze pytania.