Duże przedsiębiorstwo księgowość

0
(0)

Duże przedsiębiorstwo to firma, której roczne obroty przekraczają 50 milionów złotych oraz zatrudnia powyżej 250 pracowników (co najmniej 250 całych etatów).

Przedsiębiorstwa, których przychody netto ze sprzedaży w danym roku obrotowym przekroczyły 1,2 miliona złotych zobowiązane są do prowadzenia księgowości pełnej. Oznacza to że każde duże przedsiębiorstwo księgowość pełną prowadzić musi jest zawsze.

Pełna księgowość to zagadnienie bardzo problematyczne. Firmy ją prowadzące zobowiązane są do skorzystania z usług księgowych świadczonych przez biura rachunkowe. Korzystanie z usług fachowców jest niezwykle istotne, ponieważ wszelkie nieprawidłowości w firmowych rozliczeniach sprawią, że przedsiębiorca zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Profesjonalne usługi księgowe dla dużych firm oferuje nasza firma. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie pytania z zakresu rachunkowości w przedsiębiorstwach.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments