Ile kosztuje rejestracja prostej spółki akcyjnej 2022

0
(0)

Prosta spółka akcyjna może zostać utworzona przez jedną osobę (jednoosobowa PSA) lub kilku akcjonariuszy. Istotnie należy również zaznaczyć, że prostą spółkę akcyjną mogą założyć osoby prawne (np. inne spółki). Przepisy prawne nakładają ograniczenie, że PSA nie może założyć jednoosobowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Ile kosztuje rejestracja P.S.A.? Postaramy się w tym wpisie przedstawić pełne koszty.

Ile kosztuje rejestracja prostej spółki akcyjnej 2022?

Rejestracja prostej spółki akcyjnej – co zrobić, aby ograniczyć koszt rejestracji PSA 2022 do minimum?

Decydując się na założenie prostej spółki akcyjnej w systemie S24 ograniczamy koszt założenia PSA do minimum. To rozwiązanie pozwala na szybką i mało kosztowną rejestrację firmy.

Warto zwrócić uwagę na fakt, ze rejestrując spółkę w PRS musimy skorzystać z pomocy notariusza, co może znacząco wpłynąć na koszt otworzenia firmy w postaci prostej spółki akcyjnej.

Decydując się na pomoc naszego biura możesz ograniczyć koszty rejestracji spółki do minimum. Oferujemy przeprowadzenie procedury rejestracji PSA ograniczając znacząco udział klienta w procedurze rejestracji prostej spółki akcyjnej. Zapraszamy do kontaktu i poznania naszej oferty.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments