Nowe zasady sporządzania sprawozdania finansowego

0
(0)

Rok 2019 przyniósł wiele zmian zwłaszcza dla przedsiębiorców. Jedną z nich są nowe zasady sporządzania sprawozdania finansowego. Od 2019 roku przedsiębiorcy będą zobowiązani, aby swoje sprawozdania finansowe przesyłać do urzędu za pomocą systemu eKRS. Sprawozdanie takie musi być sporządzone w formacie XML, a kolejno podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym bądź potwierdzone Profilem Zaufanym.

Podpis kwalifikowany to odpowiednik tradycyjnego podpisu w wersji elektronicznej. Używa się go do załatwiania spraw urzędowych online oraz zatwierdzania firmowych i prywatnych dokumentów. Strukturę taką należy kupić, aktywować i wdrożyć do swojej firmy.

Nasza firma oferuje pomoc w złożeniu sprawozdania finansowego za rok 2019. Pomagamy w przygotowywaniu sprawozdania w wymaganym formacie, dopełnieniu formalności związanych z jego wysyłką oraz zakupie i wdrożeniu e-podpisu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas którego przedstawimy szczegóły naszej oferty oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments