Opłata notarialna za założenie spółki z o.o.

0
(0)

Rejestracja nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z poniesieniem sporego kosztu związanego z opłatami w urzędach, kapitałem zakładowym oraz kosztach notarialnych.
Opłata notarialna za założenie spółki z o.o. w każdym przypadku jest różna, ponieważ ustala się ją indywidualnie i zależy od wysokości wniesionego kapitału zakładowego spółki. Koszt całkowity uzależniony jest również od ilości dokumentów pobocznych oraz odpisów dokumentów głównych.

Przy minimalnym kapitale zakładowym 5 000 zł taksa notarialna wynosi 200 zł, a całkowity koszt usługi notarialnej spekuluje w granicach ok. 500-600 zł.
Warto podczas rejestracji nowej spółki skorzystać z usług firmy, która zajmuje się tym zawodowo. Takie jednostki wiele lat współpracują z zaufanymi notariuszami i dzięki temu bardzo często mogą zaoferować konkurencyjne ceny. Opłata notarialna za założenie spółki z o.o. w takiej firmie może być nieco niższa, a klient dodatkowo zyskuje gwarancję, że sporządzone dokumenty są wypełnione prawidłowo i ma mowy o żadnych błędach.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments