Pomoc przy zakładaniu spółki z o.o. przez Internet

0
(0)

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem długotrwałym. Niejeden przedsiębiorca rezygnuje z tej formy prowadzenia działalności gospodarczej przez problemy podczas rejestracji. Istnieją jednak firmy oferujące pomoc przy zakładaniu spółki z o.o. przez Internet.

Spółki z o.o. przez Internet można rejestrować od 2012 roku na specjalnej platformie udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Zakładanie spółki online pozwoli przedsiębiorcy zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Rejestracja firmy w tej formie trwa maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku. Przedsiębiorca nie musi martwić się wysokimi kosztami notarialnymi związanymi z umową spółki, gdyż jest ona tworzona na podstawie wzoru dostępnego na platformie.

My także oferujemy pomoc przy zakładaniu spółki z o.o. przez Internet. Posiadamy doświadczenie w rejestracji firm online, dzięki czemu cały proces przebiega sprawnie i bezproblemowo. Zapraszamy osoby z całej Polski do kontaktu z nami – oferujemy zdalną rejestrację spółek.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments