Pomoc w rejestracji prostej spółki akcyjnej 2021

0
(0)

Prosta spółka akcyjna budzi coraz większe zainteresowanie wśród osób, które planują otworzyć swój biznes w 2021 roku. Jej elastyczne zasady działania oraz uproszczone przepisy dotyczące funkcjonowania podmiotu na rynku zwiększają atrakcyjność nowego typu spółki. Jakie charakterystyczne cechy wyróżniają na rynku ten podmiot?

Na wstępie warto zaznaczyć, że prosta spółka akcyjna została stworzona w myślą o startupach. Jednak istotne jest, że przepisy prawne nie narzucają kto może założyć firmę w postaci nowej formy prawnej.

Prosta spółka akcyjna łączyć będzie w sobie cechy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki akcyjnej. Głównymi założeniami związanymi z wprowadzeniem jej na rynek jest elektronizacja procedur oraz uproszczenie formalności związanych z jej założeniem, prowadzeniem oraz likwidacją.

My oferujemy pomoc w rejestracji prostej spółki akcyjnej 2021 wszystkim, którzy zdecydowani są na założenie tego rodzaju podmiotu. Profesjonalna rejestracja spółek z pomocą doświadczonej kadry specjalistów. Oferujemy możliwość założenia firmy bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem S24.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments