Pomoc w zakładaniu spółki w S24

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona w sposób tradycyjny oraz przez internet. Taka możliwość zapisana jest w przepisach Kodeksu spółek handlowych.

Przedsiębiorcy w Polsce od 1 stycznia 2012 roku mogą założyć spółkę online na specjalnej platformie s24 udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Rejestracja działalności gospodarczej może być bardzo stresująca, dlatego wiele firm oferuje pomoc w zakładaniu spółki w s24.

Proces rejestracji spółki z o.o. przez internet trwa maksymalnie 24 godziny, więc jak wiadomo jest znacznie korzystniejszy, gdyż można zaoszczędzić sporo czasu. Zaletą założenia spółki w ten sposób jest także fakt, iż przedsiębiorca ponosi niższe koszty. Umowa spółki nie jest tworzona w formie aktu notarialnego, dlatego też nie trzeba liczyć się z opłatami notarialnymi.

Chcesz założyć spółkę z ograniczona odpowiedzialnością przez internet? Oferujemy profesjonalna pomoc w zakładaniu spółki w s24. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments