Rejestracja jednoosobowej spółki z o.o.

0
(0)

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak wygląda rejestracja jednoosobowej spółki z o.o.. Otóż jak się okazuje, tradycyjna rejestracja niestety nie jest procesem komfortowym, gdyż wymaga spędzenia ogromnej ilości czasu w urzędach oraz wypełnienia wielu wniosków i deklaracji. Na szczęście aktualnie proces ten można bardzo ułatwić decydując się na jedną z poniższych opcji:

1. Rejestracja online
Dostępna jest dzięki platformie zamieszczonej na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Wystarczy jedynie uzupełnić arkusz własnymi danymi, a program następnie samodzielnie sporządzi niezbędne dokumenty. Proces rejestracji spółki przez Internet jest nie dłuższy niż 24 godziny.

2. Zakup gotowej spółki
Pozwala nabyć spółkę gotową do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Podmiot ten dysponuje wpisami do niezbędnych instytucji, kompletem dokumentów, a czasem nawet kapitałem zakładowym.

Zakup spółki niestety wiąże się z dodatkowymi opłatami związanymi z usługami rejestracyjnymi biura do którego zwrócimy się w celu nabycia danej jednostki. Jest on jednak najbardziej komfortowy, gdyż niweluje wszelkie formalności do niezbędnego minimum.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments