Rejestracja spółek w VAT w 2017

0
(0)

Czy rejestracja spółek jest skomplikowaną procedurą? Nie, ale wymaga znajomości obowiązujących przepisów prawnych. Nie wszyscy jednak, którzy chcą otworzyć firmę posiadają odpowiednią wiedzę oraz umiejętności. Z tego powodu oferujemy swoją pomoc związaną z założeniem spółki.

W związku z tym, że rejestracja spółek w VAT w 2017 roku może być znacznie trudniejsza, zachęcamy do rejestracji spółek w tym roku. Pomożemy przejść przez całą procedurę rejestracyjną, dopełnimy wszystkich formalności. Zakładamy firmy już od wielu lat, co z pewnością pomogło nam zdobyć ogromne doświadczenie. W przyszłym roku wprowadzone mają zostać nowe przepisy, które sprawią, że nie wszystkim przedsiębiorcom uda się dokonać rejestracji spółki jako podatnika VAT. Związane jest to z rosnącą liczbą oszustw podatkowych. Zaostrzenie przepisów dotyczących zakładania spółek ma na celu zmniejszenie liczby oszustw.

Jeżeli nie ma możliwości założenia spółki w tym roku to zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców, którzy chcą zarejestrować spółkę w 2017 roku. Oferujemy swoją pomoc w założeniu firmy. Solidne usługi poparte doświadczeniem.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments