Rejestracja spółek w VAT w 2019

0
(0)

Rok 2019 przyniósł wiele nowelizacji, modyfikacji oraz zmian mających bezpośredni wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstw, opłacaniu podatków oraz sporządzaniu dokumentacji. Największe modyfikacje dotyczyły w ostatnim czasie także rejestracji w VAT.

Od roku 2019 Naczelnik Urzędu Skarbowego zobowiązany został do udzielania informacji zainteresowanym osobom odnośnie tego, czy dany podmiot zarejestrowany został w VAT. Rejestracja spółki, bez znaczenia w jakim rejestrze stanowi obligatoryjny etap, aby działalność gospodarcza mogła normalnie funkcjonować.

Ministerstwo Finansów, które stale uaktualnia informacje i zajmuje się pilnowaniem bazy danych zapewnia, że wprowadzone zmiany efektywnie wpłyną na funkcjonowanie między innymi systemu podatkowego.

Rejestracja spółek w VAT w 2019 przeprowadzona może być samodzielnie przez przedsiębiorcę lub z pomocą naszego biura. Zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy ofertę naszej usługi – rejestracji podmiotów gospodarczych w Krajowym Rejestrze Sądowym i VAT, ale także oferujemy gotowe spółki na sprzedaż.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments