Rejestracja spółki z o.o. przez ukraińca

0
(0)

Wiele osób zza naszej wschodniej granicy przez ciężką sytuację w kraju zmuszonych zostało do emigracji w celach zarobkowych. Ukraińcy bardzo często szczęścia szukają w naszym państwie, gdzie postanawiają założyć własną działalność.

Spółka z o.o. to idealne rozwiązanie dla Ukraińców, ponieważ mogą je założyć na takich samych zasadach jak polscy obywatele mimo, iż nie są członkami Unii Europejskiej.
Tradycyjna rejestracja spółki z o.o. niestety jest długa i skomplikowana. Wiąże się z koniecznością odwiedzenia szeregu instytucji i złożenia w nich niezbędnych wniosków i formularzy. Szczególnie uciążliwe może być to dla osób z zagranicy, którzy nie władają w sposób płynny językiem polskim, który na terenie naszego kraju jest językiem urzędowym.

Rejestracja spółki z o.o. przez Ukraińca jest zatem długa i skomplikowana. Na szczęście istnieje sposób pominięcia przez nich tych niedogodności, jest nim zakup gotowej spółki, która procedurę rejestracyjną ma już za sobą w związku z czym jest w pełni gotowa by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z o.o. także dla obcokrajowców. Jeżeli jesteś zainteresowany serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments