Rejestracja spółki z o.o. w VAT w 2017

0
(0)

Rejestracja firmy jako płatnika podatku VAT jest bardzo istotna. Niestety aktualnie została ona znacznie utrudniona. Wraz z początkiem 2017 roku w życie weszły nowe przepisy uszczelniające dotychczasowe prawo podatkowe. Mają one przyczynić się do zredukowania rejestracji w VAT podmiotów, trudniących się w wyłudzaniu zwrotu danego podatku. Niestety utrudnienia te mocno uderzą również w uczciwych przedsiębiorców. Muszą oni bowiem liczyć się z wysoką kaucją rejestracyjną bądź odmową uzyskania wpisu.

Rejestracja spółki z o.o. w VAT w 2017 roku jest jednak wykonalna. W tym celu warto zdecydować się na zakup gotowej jednostki, która dysponuje danym wpisem. Decydując na gotową spółkę otrzymasz jednostkę przygotowaną do natychmiastowej aktywności na rynku, która prócz wpisu do VAT, dysponuje numerami KRS, NIP i REGON, a także kapitałem zakładowym i umową w formie aktu notarialnego.

Sprzedażą takich podmiotów trudni się nasza firma. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy przedstawią szczegóły oferty naszej firmy!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments