Rejestracja spółki z o.o. z udziałem spółki zagranicznej

0
(0)

Wielu przedsiębiorców zanim otworzy swoja działalność zastanawia się, jaki rodzaj podmiotu będzie dla niego najlepszy. Założenie spółki powinno być przemyślaną decyzją, należy zaznajomić się z wieloma możliwościami. Rejestracja spółki z o.o. z udziałem spółki zagranicznej staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Wiąże się to głównie z niskimi kosztami prowadzenia i założenia angielskiej spółki LTD. Ten rodzaj działalności jest także odpowiednim rozwiązaniem dla tych, którzy chcą prowadzić firmę skupiającą się na nowych technologiach.

Jednak należy pamiętać, że rejestracja spółki z o.o. z udziałem spółki zagranicznej może okazać się nie lada wyzwaniem, jeżeli nie skorzysta się z pomocy doświadczonego biura.

Aby poprawnie założyć tego typu spółkę należy zdobyć odpowiednie informacje:
1. Pełna nazwa firmy
2. Numer w rejestrze
3. Nazwa rejestru
4. Organ prowadzący rejestr
5. Kraj rejestru

A poza tym, wszystkie dokumenty rejestracyjne obowiązkowo muszą być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego. Niedopilnowanie tej konieczności, może skutkować brakiem możliwości założenia działalności. Oprócz tego, podczas rejestracji spółki elektronicznie, każde ze wspólników musi być zaopatrzony w elektroniczny podpis.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Ciebie!
Oferujemy kompleksowe usługi związane z rejestracją spółki z o.o. z udziałem spółki zagranicznej. Dopełnimy wszelkich formalności za Ciebie! Nie musisz się niczym martwić.

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments