Rejestracja spółki z oo s24

0
(0)

Tradycyjna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest długa i skomplikowana. Niedogodności te można jednak w znacznym stopniu zniwelować decydując się na zarejestrowanie spółki przez Internet.

Możliwość taka została wprowadzona kilka lat temu kiedy to na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości pojawiła się platforma rejestracyjna. Od tego czasu potencjalny przedsiębiorca może zarejestrować swoją firmę bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że uzupełni formularz rejestracyjny wymaganymi danymi. Program, kolejno samodzielnie generuje wymagane wnioski i kieruje je do należytych instytucji. Co ważne, konieczne jest podpisanie swojego zgłoszenia za pomocą bezpiecznego podpisu elektronicznego.

Rejestracja spółki z oo S24, adekwatnie do nazwy zajmuje zaledwie jedną dobę. To o wiele krócej niż rejestrując spółkę tradycyjnie, na co należałoby poświęcić kilka tygodni, a czasem nawet parę miesięcy.

Co warto podkreślić, za pomocą systemu S24 prócz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrować możemy również spółkę jawną, komandytową a już wkrótce również prostą spółkę akcyjną.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Renata
Renata
3 lat temu

witam, ciekawy wpis
ten system S24 działa super, dobrze ze został wprowadzony