Rejestracja spólki z oo w KRS

0
(0)

Rejestracja spółki z oo w KRS to jeden z kroków, mających na celu rozpoczęcie działalności gospodarczej. Oczywiście można zdecydować się na inną formę działalności gospodarczej, ale obowiązku zgłoszenia jej w Krajowym Rejestrze Sądowym nie można uniknąć. Pozostaje tylko możliwość znalezienia rozwiązania, które je usprawni i ułatwi.

Jednym ze sposobów, z jakiego korzystają osoby zakładające spółki z o.o. jest usługa rejestracji spółki z o.o. przez kancelarię. W takim przypadku nie przeprowadza się samodzielnie rejestracji, lecz wykonują to za Klientów nasi specjaliści, z wieloletnim doświadczeniem w zakładaniu spółek.

Rejestracja spółki z oo w KRS nie jest konieczna, jeżeli przedsiębiorca decyduje się na zakup gotowej spółki z o.o.. Spółka taka jest już w pełni zarejestrowana w KRS, ma pełną dokumentację oraz wymagane do prowadzenia działalności numery identyfikacyjne – NIP, REGON, KRS, a także zgłoszenie do VAT, lecz nie ma żadnych zobowiązań. Zakup gotowej spółki jest w pełni bezpieczny i korzystny dla początkującego przedsiębiorcy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments