Rejestracja spółki zoo przez Internet

0
(0)

Tradycyjne zakładanie spółki jest pracochłonne. Trzeba mieć sporo wolnego czasu, aby dopilnować wszystkich formalności. Na szczęście, z pomocą przychodzi ministerialny system za pomocą którego mamy możliwość zrealizować większość spraw urzędowych.

Rejestracja spółki zoo przez Internet jest świetnym rozwiązaniem, z wieloma zaletami. Nie jest Ci potrzebny notariusz. Całość rejestracji, jesteś w stanie przeprowadzić bez wychodzenia z domu, a maksymalny czas oczekiwania wynosi 7 dni. Dodatkowym atutem jest niższy koszt wniosku w KRS o ponad 40% niż w przypadku tradycyjnego zakładania firmy oraz brak taksy notarialnej.

Rejestracja spółki zoo przez Internet składa się z kilku etapów, zaczynając od rejestracji w eKRS. W dalszej kolejności trzeba przygotować odpowiednie dane i wprowadzić je do formularza. Musisz też powołać zarząd spółki, aby ustalić kapitał zakładowy. W przypadku spółki z o.o. minimalny kapitał wynosi 5000 zł. Następnie wymagane jest od Ciebie wygenerowanie dokumentów i wniosków, podpisanie ich i poniesienie danych kosztów, w tym podatku od czynności cywilnoprawnych wynoszącym 0,5%.

Wszystkie te czynności związane z uzyskaniem wpisu do rejestru działalności, nasza firma jest w stanie wykonać za Ciebie. Zapraszamy do kontaktu!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments