Rejestrowanie spółek z o.o. bez notariusza

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to doskonałe narzędzie do poprowadzenia działalności gospodarczej. Założyć może ją niemal każdy we wszystkich celach prawnie dopuszczalnych. Wyjątek stanowi jedynie inna jednoosobowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która nie została uprawniona do otworzenia przedsięwzięcia w formie spółki z o.o.. Jednostka ta może być prowadzona zarówno w celach zarobkowych jak i niezarobkowych, o charakterze naukowym, charytatywnym, hobbystycznym itd.

Spółka z o.o. to idealne rozwiązanie dla jednostek, które nie chcą wprowadzać dużego kapitału zakładowego.
Niestety podmiot ten wiąże się z koniecznością przejścia długiej i problematycznej rejestracji. Co więcej, umowa spółki musi zostać zawarta w formie aktu notarialnego i podpisana pod nadzorem notariusza, co z kolei wiąże się z koniecznością opłacenia taksy notarialnej.

Rejestrowanie spółek z o.o. bez notariusza jest jednak możliwe. Nasza firma oferuje przeprowadzenie procesów rejestracyjnych spółek.
Decydując się na skorzystanie z naszych usług ograniczasz wszelkie formalności, a także opłaty związane z pracą dodatkowych jednostek w tym także notariusza.
Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments