Siedziba spółki a miejsce prowadzenia działalności

0
(0)

Siedziba spółki jest niezwykle istotna podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Znacznie podnosi bowiem wiarygodność spółki sprawiając, że ma ona o wiele większe szanse na pozyskanie klientów, kontrahentów oraz inwestorów. Ulokowanie jej w centrum dużego miasta, które uznaje się za luksusowe jest niezmiernie istotne, jednak zazwyczaj nie stać na nie młodego przedsiębiorce.

Należy podkreślić, że siedziba spółki a miejsce prowadzenia działalności gospodarczej to dwie różne kwestie. Pierwsza z nich zależna jest od miejsca zarejestrowania firmy. I to właśnie jej lokalizacja będzie podana do publicznego obiegu, a więc będzie znajdowała się w poszczególnych rejestrach. Miejsce rzeczywistej produkcji nie musi zostać przekazane do ogólnej wiadomości.

Aby zapewnić sobie firmę z prestiżową siedzibą warto kupić gotową spółkę zarejestrowaną w stolicy. Podmioty takie oferuje nasza firma. Zapewniamy nowe, gotowe spółki w pełni przygotowane, aby natychmiast poprowadzić pod nimi firmę. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments