Spółka w 24 godziny

0
(0)

Czy istnieje możliwość, w której spółka w 24 godziny zdolna będzie do prowadzenia czynności na rynku? Tak, pod warunkiem że zarejestrowana zostanie przy pomocy elektronicznego wzorca formularza udostępnionego w systemie S24.

Jeżeli przedsiębiorca złoży wniosek za pośrednictwem internetu, to nie tylko zaoszczędzi czas, pieniądze, ale także szybko przejdzie całą procedurę uzyskiwania wpisów do rejestrów.

Tradycyjna rejestracja nie dość, że wymaga umowy w formie aktu notarialnego, to czas oczekiwania na decyzję ze strony sądów i urzędów może trwać od paru dni do nawet paru tygodni. W takim przypadku większa ilość osób woli przesłać elektronicznie dokumenty i skrócić czas procedury. Zaczynając przygodę z prowadzeniem firmy chcemy jak najszybciej wejść na rynek, aby przed konkurencją zacząć realizować określony pomysł na biznes. Rejestracja kojarzy się również z zawiłymi przepisami prawnymi, z którymi należy się zapoznać zanim przystąpimy do sporządzenia umowy spółki.

Nasze biuro oferuje kompleksową obsługę rejestracji – bez znaczenia czy w sposób tradycyjny czy uproszczony nasi eksperci odciążą klienta z formalności i umożliwią mu poświęcenie czasu na ważniejsze aspekty, a nie sporządzanie dokumentów.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments